Apie mus

2012 metų vėlyvą lapkritį nutariau įgyvendinti savo svajonę – papasakoti kitiems, koks nepaprastas ir kerintis mano prieš kelerius metus atrastas kinų medicinos pasaulis. Šiam tikslui man reikėjo įsigyti naują domeną ir sukurti tinklalapį. Taip prasidėjo www.kinumedicina.com istorija.

Nesu IT specialistė, todėl man tekusi užduotis be jokios pagalbos susikurti tinklalapį nuo nulio nebuvo iš lengvųjų, tačiau kūrybinis procesas, paklydimai ir pasiekimai, suteikė daug patirčių. Ir vis dar teikia!

Ne vienerius metus www.kinumedicina.com buvo pirmoji ir vienintelė svetainė, kurioje kaupta informacija apie taip vadinamus akupunktūros taškus lietuvių kalba. Tačiau, bėgant metams žinių bagažas didėjo, kūrėsi nauji planai ir žodžių junginys kinų medicina nebegalėjo savyje visko sutalpinti. Gimė naujas projektas – Rytų terapija (www.rytuterapija.lt), kuris pamažu perima ir tęsia senojo tinklalapio misiją.

Ko gero, tinklalapis www.kinumedicina.com būtų nuėjęs užmarštin, jei ne dar vienas netikėtai išryškėjęs poreikis – suteikti savo mokiniams galimybę pasitikrinti žinias.

Nuo šiol į tinklalapį pamažu kelsiu klausimus iš Rytų ir Vakarų medicinos srities. Po kiekvienu klausimu rasite nuorodą, kurią paspaudę sužinosite teisingą atsakymą. Tai padės Jums pasitikrinti, o gal ir labiau įsiminti mokymų metu gautą informaciją.

O jei kils noras gauti daugiau kinų medicinos žinių ir išmokti pritaikyti jas praktiškai – mielai kviečiu į VŠĮ “Rytų terapija” rengiamus mokymus.

Tinklalapio autorė Orinta