Apie tinklalapį

Tinklalapis www.kinumedicina.com – tai pirmasis lietuviškas kinų medicinos pradžiamokslis, kuriame kaupiamos kinų medicinos žinios gali būti sėkmingai panaudojamos savijautai gerinti, ligos simptomams švelninti ar panaikinti, o svarbiausia – užbėgti ligai už akių.

Čia pateikiama informacija yra mokomoji medžiaga, skirta VŠĮ “Rytų terapija” rengiamų mokymų dalyviams ir mūsų mokymus baigusiems kinų medicinos žinovams. Kaip ją teisingai interpretuoti ir panaudoti savęs bei kitų sveikatinimui galite išmokti mūsų rengiamo savigydos seminarų ciklo “Kinų medicinos mokymai. Rytų terapija ir savimasažas” metu. Plačiau apie seminarų ciklą skaitykite čia.

Šį tinklalapį dar 2012 m. sukūrė ir nuolat jį atnaujina VŠĮ “Rytų terapija” rengiamų kinų medicinos mokymų vadovė, seminarų lektorė Orinta Eitutavičienė. Tai pirmas ir kol kas vienintelis tinklalapis, kuriame kaupiama išsami informacija apie akupresūros (akupunktūros) taškus lietuvių kalba.

_____


Informacija, pateikta tinklalapiuose: www.rytuterapija.ltwww.kinumedicinosmokymai.lt ir www.kinumedicina.com, yra VŠĮ “Rytų terapija” nuosavybė. Kopijuoti, platinti ar kitaip atkartoti šių tinklalapių turinį galima tik gavus raštišką VŠĮ “Rytų terapija” sutikimą.