Kinų medicinos terapijos

Tradicinė kinų medicina, skaičiuojanti ne pirmą savo gyvavimo tūkstantmetį, žmogų laiko neatsiejamu beribės Visatos elementu. Jis, kaip ir visa, kas jį supa, yra sukurtas tam, kad skleistų gėrį ir prisidėtų prie visuotinės harmonijos. Kiekvieno įkvėpimo metu į mūsų kūnus srūva neįkainojama Kūrėjo energija, kuri tobulai sukurtos energetinių kanalų sistemos dėka apjungia mūsų sielą, protą ir kūną į harmoningą visumą. Kiekvieno iškvėpimo metu mes atiduodame Visatai dalelę savo energijos, prisotintos mūsų jausmais, mintimis ir ketinimais. Ten, kur ši harmonija suyra, atsiranda negalavimai ir pradeda vystytis liga.

Vakarietiškoje visuomenėje užaugusiam ir prie vartojimo kultūros pripratusiam žmogui nelengva suprasti ir priimti rytietišką išmintį. Tačiau buvimas harmonijoje su savimi ir su išoriniu pasauliu ne tik praturtina mūsų gyvenimą, bet ir padeda išsaugoti kūrybiškumą ir sveikatą.

Kinų medicinos terapijos skirtos tiems, kurie nori subalansuoti save, išsiugdyti kūrybiškumą, suprasti savo gyvenimo tikslą  ir atstatyti harmoningą sielos, proto ir kūno visumą.

Kinų medicinos terapijos atliekamos Natūralaus sveikatinimo centre “Rytų terapija”.