TU MAI terapija

Tradicinė kinų medicina DU MAI (arba TU MAI) kanalą vadina „JAN kanalų jūra“ arba „valdančiuoju“, nes jis reguliuoja ir valdo visus JAN kanalus, kuriais teka gyvybinė QI energija. Šis kanalas ypatingai svarbus tuo, kad juo iš inkstų per stuburą į galvos smegenis teka ir viena iš trijų paveldėtų energijų. Dėka to, DU MAI kanalas turi tiesioginį poveikį galvos ir stuburo smegenims bei kaulų čiulpams.

Pasak senosios kinų išminties, DU MAI kanalas turi tiesioginį ryšį su pasąmone. Jis padeda žmogui pajausti JAN būseną – palaimos būseną, kai nesinori nieko teisti, o tik spinduliuoti džiaugsmą ir meilę. Tokią būseną žmogus kartais patiria svajodamas arba būdamas gamtoje, kai visu kūnu ir siela pajunta gamtos grožį ir didybę.

Sutrikus energijos tėkmei DU MAI kanale gali atsirasti skausmai veido, galvos, kaklo, stuburo ir juosmens srityse. Energijos blokai kanale atsiranda ir tada, kai žmogus nerealizuoja savęs, dirba nemėgstamą darbą.

TU MAI terapija tiks ir tiems, kuriems sunku pradėti kokią nors veiklą, surasti sprendimą, suprasti savo paskirtį šiame gyvenime. Ji padės pažadinti intuiciją, praplėsti suvokimo ribas ir paskatins vykdyti savo misiją.

Ši terapija atliekama Natūralaus sveikatinimo centre “Rytų terapija”.